





Válaszd ki a neked legmegfelelőbb feszültségoldó, fájdalomenyhítő lehetőséget!

NMPT1 éve járok. Derekam nem fáj, könnyebben tudok hajolni. Jól érzem magamat az órák után, egész napra kihat. Néha figyelek már magamra a hétköznapokban is.
Etelka (51)
Etka jógaEgy szórólapon találtam rá az Etka jógára. Keveset mozogtam, és az egyoldalú munka miatt fájtak az Ízületeim és hátam is. Sajnos nem mindig tudok járni, ennek ellenére jobban érzem magamat. Erőgyűjtő gyakorlatok után kiegyensúlyozottabban érzem magam. Jól átmozgat és felszabadítja a blokkokat a testben. Egyensúlyba hoz, gyógyít és erőt ad, úgy ahogy az le is van írva. Napközben sokszor javítom már a testtartásomat.
Györgyi (47)
Etka jógaEgy ismerősöm említette, hogy jár Etka jógára, és hogy milyen jót tesz neki mindenféle szempontból. Engem is hívott, hogy próbáljam ki. Megtetszett, és most már 10 hónapja járok heti rendszerességgel. Azóta jobban tudok mozogni, karjaimat sokkal jobban fel tudom már emelni, és energikusabb lettem.
Marika (62)
NMPTÉrezhetően nőtt a mozgástartományom a vállamnál.
Bálint (45)
Etka jógaJó hatással van rám, mozgékonyabb lettem, otthon is figyelek már magamra.
Erzsi (60)
Etka jógaNagy gondot fordít arra, hogy a jóga órákon végzett gyakorlatokat a mindennapi tevékenységünkbe is beépítsük.
Erzsébet (68)
NMPT3 éve járok. Sokkal frissebb, energikusabb vagyok, jól érzem magamat az órákon és utána is. Otthon is tudok figyelni magamra, a légzésemre, testtartásomra, a tudatos izommunkára.
Ildikó (62)
Etka jóga3-4 éve járok jógára. Az órákon szívesen dolgozom, az nap minden sokkal jobban megy. Nyugodtabb vagyok és fáradhatatlan. Nagyon jó együtt dolgozni a többiekkel és utána szinte újjászületek.
Jutka (62)
Etka jógaEgy ismerősöm mesélte, hogy milyen jó jógára jár, és hogy menjek el én is. Kb. 1 éve járok Etka jógára. Azóta jobb lett a hangulatom és sokkal frissebbnek érzem magamat. Szeretem, hogy néha zenére is mozgunk egy kicsit. Az órák után nagyon jól érzem magamat. Sajnos otthon nem figyelek még magamra, pedig tudom, hogy ez nekem lenne jó.
Erzsi (45)
Etka jógaEtka jógára több mint másfél éve járok. Mióta járok foglalkozásra, azóta lazábbak lettek az izmaim. Nagyon hiányzik, ha nem tudok jógára menni. JÓL ÉRZEM MAGAMAT minden órán. Nagyon hiányzik, ha nem tudok jógára menni.
Joli (61)
MasszázsA Judit által tartott Korokan masszázs igazán felpezsdíti az egész testet és lelket.
Klári (65)
Etka jógaJudit Etka jóga órái vitalitást adnak a testnek, felpezsdítik az izmokat! Gyere Te is közénk!
Joli (64)
MasszázsKellemesen és komfortosan éreztem magam Juditnál. Svédmasszázson jártam nála.
Mária (58)
NMPTTorna után úgy éreztem, mintha a föld felett járnék, és az a “lazaság” amit akkor sikerült elérni, még ma is érezteti a hatását. Könnyebb hajolni, guggolni, és valahogy a tartásom is változott. Amikor van egy kis időm magamra figyelni (pl.: utazás során) próbálom az ideális testtartást felvenni. Ez most már jólesik a gerincemnek, nem csak a feszülést érzem. Az órán nagyon jól éreztük magunkat.
Erika (55)
MasszázsIdőszakos fejfájás miatt ajánlotta egy ismerősöm a fejmasszázst. Pozitívan csalódtam, ha újra jelentkeznének a tünetek, vissza fogok térni.
Edit (49)
Etka jógaEgy éve járok Etka jógára. Egy barátnőm említette nekem ezt a módszert. Mióta járok, azóta frissebb és bátrabb (főleg az utcán) vagyok. Órák alatt és utána is jól érzem magamat. Feltölt energiával. Szeretem, amikor néha zenére is mozgunk. Az is jó, hogy otthon is tudok már figyelni magamra.
Ica (45)
MasszázsIgazán remek helyszíneket fedeztünk fel a közös túra során. Remek csapat gyűlt össze.
Balázs (49)
MasszázsBarátokkal kerestük meg Juditot, mert a számunkra ismeretlen Balaton-felvidék szerettünk volna túrázni.
Margit (60)


